Rubriky
Studentské výstupy

Přihlašování do Zlatého tubusu za LS 2021

Další zkouškové před námi a bude to opět … distančně a s možností přihlašování do Zlatého tubusa.

Slovy bývalého nejmenovaného premiéra (pana Paroubka) “Kdo z vás to má?” by se dalo vyznačit absolvování celé výuky jednoho ročníku z pohodlí domova. Už se všichni těšíme na ty historky z výuky, kdy se každý bude přebíjet co “nejvíc” zažil. Že jste “dali” přednášku v posteli, vstali přímo na začátek hodiny a nebo že si někdo zapomněl ztlumit mikrofon a vyjádřil svůj upřímný názor. Snad ztlumení kantora už nikoho nebaví?

Nicméně, k těmto privilegiím se přidalo další, a to možnost zúčastnit se Zlatého tubusu. V tomto zkouškovém období je umožněno přihlašování vašich ateliérových projektů, z kterých necháme vybrat porotu právě ten nejlepší. Stačí vyplnit formulář, odevzdat v něm materiály a nechat to trochu uležet. Možnost, kterou tady na škole ještě nikdo předtím neměl a to až do konce zkouškového. Pak si všichni od školy trochu odpočineme.

Tudíž neupadej na duši a mysli na nás při vytváření výstupů.
Hodně zdaru do zkouškového!

P.S. Práce v zimním semestru bude ještě dosti, tudíž kdo by měl zájem spolupracovat na organizaci Zlatého tubusu, je vřele vítán. Hledáme dobrovolníky z řad studentů, kterým přijde smysluplné, aby se naše výuka posouvala dál. A to bez zpětné vazby nepůjde.

Baví tě vizuál? Rád píšeš texty? Dostaneš možnost spolupracovat na podobě, pomáhat s propagací a co víc, slavností vyhlášení v roce 2022 v sobě ponese spoustu výzev. Jo, a taky poznáš ty lidi, jakože nás. 🙂 Klidně jenom napiš Martinovi a nezávazně se pobavte.

Napsat komentář